Finał akcji „GÓRA GROSZA”

    W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły po raz czternasty wzięli udział w  akcji „Góra grosza” organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM – pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Akcja polegała na zbiórce monet groszowych. 9 tycznia 2014r.  przedstawiciele z  wszystkich klas I – VI oraz dzieci z oddziału przedszkolnego spotkali się w jadalni szkolnej … Dowiedz się więcej