Finał akcji „GÓRA GROSZA”
W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły po raz czternasty wzięli udział w akcji „Góra grosza” organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM – pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Akcja polegała na zbiórce monet groszowych. 9 tycznia 2014r. przedstawiciele z wszystkich klas I – VI oraz dzieci z oddziału przedszkolnego spotkali się w jadalni szkolnej … Dowiedz się więcej