Idą Święta…….

Dnia 19XII , zgodnie z długoletnią tradycją „ 80-tki”, odbyło się spotkanie społeczności szkoły z jej byłymi pracownikami. Szczególnie miło było nam gościć nauczycieli :   p. Teresę Światłowską  ,wielkiego pasjonata muzyki, a zwłaszcza jazzu,  p. Stanisława  Florka i dwóch wuefistów ,  p. Tadeusza Pietrzaka oraz Jana Michniaka. Wszystkim obecnym : emerytom , rodzicom , dzieciom, … Dowiedz się więcej

Sukces uczennicy klasy I a

9 grudnia 2013 r. jury Konkursu Literackiego na wiersz o Krakowie przyznało nagrody i wyróżnienia. Pragniemy ogłosić, że I nagrodę w kategorii wiekowej z klas I – III otrzymała Nanalia Ratoń – uczennica klasy I a za wiersz pt. „ Rycerze”. Wiersz został napisany podczas zajęć koła artystycznego prowadzonego przez p. Tatianę Muszyńską- Kwiecień. Młodzi … Dowiedz się więcej

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Uczennica klasy III c , Alicja Senderska  została laureatką ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt.:”Owady na okładki”. Zadaniem  uczestników było zaprojektowanie okładki do książki . Praca została wykonana podczas zajęć koła plastycznego  prowadzonego przez p. Joannę Ziobro. A oto nagrodzona praca Alicji:  

Mikołajki 2013 już za nami!

Święty Mikołaj nigdy o nas nie zapomina. Także w tym roku przygotował dla nas wiele niespodzianek. Pamiętał nie tylko o naszych przedszkolakach, ale i o nieco starszych. Mikołaj zaprosił nas w różne ciekawe miejsca. Dzięki Niemu mogliśmy pójść do kina, na kręgielnię oraz pojechać na wycieczkę autokarową do Zatoru. Swoimi zaskakującymi pomysłami, sprawił nam bardzo dużo … Dowiedz się więcej

Andrzejkowe szaleństwa

Ostatni tydzień listopada minął w naszej szkole pod znakiem andrzejkowych zabaw. Wychowawcy klas wspólnie z rodzicami  i uczniami, zorganizowali klasowe spotkania, podczas których nie zabrakło andrzejkowych wróżb oraz dyskotekowych rytmów. Dzieci mogły dowiedzieć się, co czeka je w przyszłości tej całkiem bliskiej oraz bardzo odległej. Wspólna zabawa była czasem pełnym radości. Teraz z niecierpliwością czekamy … Dowiedz się więcej

Z wierszem weselej!

    27 listopada odważne i przebojowe przedszkolaki z Przedszkola nr 94 oraz uczniowie klas III wzięli udział w szkolnym etapie konkursu recytatorskiego pt. „Mój ulubiony wiersz”. Uczestnicy zaprezentowali wiersze o różnorodnej zwykle wesołej tematyce. Wykazali się umiejętnościami aktorskimi i dużą wrażliwością tematu i nastroju swojego ulubionego wiersza. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników i entuzjastycznie … Dowiedz się więcej

Zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły

 SZANOWNI  RODZICE! W środę 11 grudnia 2013r. w godz. 16.00 – 18.00 jest Dzień Otwarty Szkoły. Zapraszamy do oglądania sal lekcyjnych i spotkań z nauczycielami.   W czwartek 12 grudnia 2013r. odbędą się konsultacje  z nauczycielami  według następującego harmonogramu:  a)       klasy IV, V, VI  w godz. 17.00 – 18.00 b)       klasy I, II, III i … Dowiedz się więcej