Archiwum dnia: 11/02/2015

Zabawa karnawałowa

11 lutego uczniowie klas 1-3 bawili się na zabawie karnawałowej. Tematem przewodnim zabawy był świat baśni. Na parkiecie królowały księżniczki, wróżki, elfy i kowboje, ale nie zabrakło też biedronek, pszczółek oraz bohaterów znanych kreskówek Dzieciaki wspaniale tańczyły w rytm znanych przebojów. Prowadzący zabawę klaun przygotował też szereg konkursów związanych za znanymi baśniami. Uczniowie odgadywali tytuły baśni, imiona bohaterów, był tez konkurs tańca. W tej rywalizacji międzyklasowej zwyciężyła klasa 3B.

Przekaż 1% rok 2015

logo1

logo2

Z inicjatywy Rady Rodziców podpisane zostało porozumienie pomiędzy Fundacją Studencką „Młodzi – Młodym” z siedzibą w Częstochowie, a Szkołą Podstawową nr 80. Celem Porozumienia jest prowadzenie działań w celu pozyskania środków w ramach 1% podatku z rozliczeń rocznych.

Dzięki współpracy z Fundacją możemy zbierać fundusze z 1 procenta podatku, aby rozwijać szkołę poprzez zakup pomocy dydaktycznych, tablic interaktywnych, nagród dla uczniów i modernizację budynku szkoły.

Szczegóły działania fundacji na stronie: www.mlodzi-mlodym.pl”.

Fundacja zobowiązuje się przekazać 75% zebranej kwoty na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 80.

W zeznaniu podatkowym w poszczególnych PIT-ach, należy podać numer: „KRS 0000270261”, a w rubryce dodatkowej „Cel szczegółowy” umieścić dopisek „SP 80 KRAKÓW”.

Każda przekazana kwota będzie wspierać działalność statutową szkoły i rozwój naszych uczniów.

Zachęcamy do przekazania 1% podatku na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 80!

Dziękujemy za wsparcie w ubiegłym 2014 roku!!! Pozyskaliśmy kwotę 730,81zł, za którą zakupiony zostanie sprzęt sportowy do sali gimnastycznej.

Sukces ucznia klasy IVc

Sukces Dawida Kołasia – ucznia klasy IVC w Krakowskim Konkursie pt.
,, Mam apetyt na zdrowie’’.

Dnia 22 stycznia 2015 r. o godz. 10.00 w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie przy ul. Gazowej 15, odbyło się uroczyste wręczenie nagród konkursu „Mam apetyt na zdrowie”. III miejsce w tym konkursie zajął uczeń naszej szkoły Dawid Kołaś z klasy IV C. Nagrody wręczał Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie – Adam Jędrzejczyk. Na zakończenie uroczystości laureat udzielił wywiadu do Radia Kraków.
Gratulujemy!